تبلیغات
دانشجویان علوم آزمایشگاهی دانشگاه تهران ورودی 90

کم کم داریم به شروع آخرین ترم تحصیلی نزدیک میشیم ....
این روزا یاد اولین روزایی افتادم که وارد دانشگاه شدیم . چقدر همه شاد و خوشحال بودیم . همه چیز واسمون جالب بود . هیچ وقت یادم نمیره اون لحظه ای که بعد از یه هفته با پای شکسته وارد کلاس شدم و همه اونجور با تعجب منو نگاه می کردین. دیگه داشتیم به محیط دانشگاه عادت می کردیم. به سلف ، ننه حامد ، آقا ملک ، آقا مهندس و خانم مهندس ، حیاط با صفای دانشکده و اون حوض خوشگل و پر از خاطره . بستنی خوردنای کنار حوض . برف بازیامون تو زمین چمن  . جشن آزمایشگاهیان و اون همه خاطره . یادش بخیر چقدر بخاطر شیمی و فیزیک و آناتومی و بافت استرس داشتیم . چقدر آز فیزیک واسمون خسته کننده بود. یادش بخیر اون موقع که کتابخونه طبقه سوم بود و دور میز میشستیم و کلی می خندیدم و البته تکالیفو انجام می دادیم. ترم اول چقدر با نماینده درگیر می شدیم . کلاس کامپیوتر که استاد درس می داد و هرکسی به کار دیگه ای مشغول بود . و چقدر زود این همه خاطره از کنارمون رد شد و رفت .
کم کم تلخیا اومد جاش . دانشگاه از هم جدا شد و اون همه ماجرا که دوست ندارم دربارش حرفی بزنم .
از اون موقع هر ترم یجا بودیم . یبار ایران ، بعدش پورسینا ، حالا هم انتقال خون .
بهرحال هرچی بوده و هست چند وقت دیگه تموم میشه و ما هرکدوم میریم سی خودمون با کوله باری از تجربه و خاطرات تلخ و شیرین.
و اما من...
از ترم اول جزوه نویسی و بعدش نمایندگی کلاس...
از شما همکلاسی گرامی درخواستی دارم ؛
در این چند سال که  بعنوان نماینده و در درجه اول همکلاسی در کنار شما بودم اگر از من بدی دیدید و یا اینکه رفتار من شما رو دلخور کرده درخواست حلالیت و بخشش دارم . اگر کاری از دست من برای جبران اشتباهم برمیاد بهم بگید تا جایی که بتونم سعی بر جبران اشتباهم می کنم. امیدوارم که اگر از من دلخورید برسم بزرگواری خودتون منو ببخشید
برای همتون آرزوی سربلندی و سرسبزی دارم.


نوشته شده در سه شنبه 1393/06/25 ، ساعت 22:03 توسط مرتضی قربانی
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به همه بازدید کننده های محترم. این وبلاگ بچه های علوم آزمایشگاهی دانشگاه تهران ورودی 90 هست.
اینجا رو متعلق به خودتون بدونید و ما خیلی خوشحال میشیم از نظرات همه شما استفاده کنیم. از اینکه با ما همراهید بی نهایت مسروریم.
آمار سایت
تعداد نویسندگان : 14 نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فروش بک لینک طراحی سایت